ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
"ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ" офіційний сайт Контакти

Вартість постачання природного газу для побутових споживачів

ТОВ «ОДЕСАГАЗ – ПОСТАЧАННЯ» повідомляє, що  з  01.04.2017

 

         Ціна на природний газ для побутових споживачів та потреб релігійних організацій(крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності) затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 р №187 «Про затвердження Положення про покладання спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення громадських інтересів в процесі функціонування ринку природного газу» у розмірі становить 4942 грн. за 1000 м³(без урахування податку на додану вартість, тарифів на транспортування та розподіл природного газу, які підлягають обов’язковій оплаті відповідно до умов договорів розподілу природного газу та величини торговельної надбавки (націнки) постачальника природного газу із спеціальними обов’язками, максимальний рівень якої не може перевищувати 2,5 відсотка ціни природного газу, за якою такі постачальники закупили ці обсяги природного газу у НАК ”НафтогазУкраїни”).

           Крім того, Засіданням НКРЕКП 10 квітня 2017 року Постановою №494 прийнято рішення  

Про оновлення Постанови від 29 грудня 2015 року №3159 «Про встановлення загального тарифу на транспортування природного газу, тарифів на транспортування природного газу магістральними та розподільними трубопроводами» зі змінами та доповненнями, про що було опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр”№79 від 27 квітня 2017 року.

 

            Таким чином, вартість спожитого природного газу побутовими споживачами становить  6879 грн. за 1000 м³з урахуванням ПДВ,  тарифів на транспортування та розподіл природного газу та торговельної надбавки (націнки) постачальника природного газу із спеціальними обов’язками.

 

Адміністрація ТОВ «ОДЕСАГАЗ – ПОСТАЧАННЯ»